Firmamız, uzman ve teknik kadrosuyla müşterilerine sorunsuz anahtar teslim taahhüt, proje, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermektedir. Firmamız, oteller, kamu kuruluşları, alışveriş merkezleri, hastaneler, toplu konutlar, iş merkezleri, kongre merkezleri ve spor tesisleri gibi sosyal alanlara hizmet vermektedir.
Firmamız uzun yıllardır deneyim ve tecrübeleri ile kiralama sektörü konusunda en etkin ve en güçlü şekilde tümü ithal malzemelerle hizmet veren sektörün bölgesinde ki güçlü ismi olmayı sağlamıştır. Firmamız konser, defile, düğün, açılış, konferans, kongre, festival, miting, fuarlar ve özel organizasyonlarınızda, her an ulaşabileceğiniz ve her türlü teknik desteği sağlayan kaliteli ekibiyle hizmetinizde olmaya devam etmektedir. Ses Işık Görüntü Sahne Truss Konferans Sistemi Orkestra ekipmanları ile Tüm Rider ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir.
Firmamız satış ve pazarlama hizmetlerinin yanında teknik servis hizmetlerini de kendine görev edinmiştir. Satış öncesi ve satış sonrası sorunlarla ilgili konulara büyük bir dikkatle yaklaşarak İşletmelerin müşterilerine verdiği hizmet ve aktivitelerini aksatmaması için 7/24 servis hizmetimizle müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Ayrıca arızalı ürünlerinizin yerine muadil ürünler verilerek hizmetinizin devamlılığını sağlamaktayız. Sezon sonu, sezon başı montaj ve de montaj hizmetlerini yetkili ve deneyimli teknisyenlerimizle vermekteyiz. Sezon sonu bakımları ve arıza tespitleri gibi hizmetlerle de sınırsız hizmet politikamızı sürdürmekteyiz. .